O nas

Firma AG TermoPasty Grzegorz Gąsowski powstała w marcu 2007 roku. Jesteśmy producentem chemii do elektroniki oraz środków czyszczących do komputerów. Obejmujemy swoim działaniem obszar całej Polski, wiele państw będących członkiem Unii Europejskiej oraz liczne kraje spoza niej. Nasze doświadczenie zapewnia klientom kompleksową i profesjonalną obsługę sprzedaży i doradztwo techniczne. Dzięki temu z każdym dniem umacniamy swoją pozycję na rynku i cieszymy się coraz większym zaufaniem wśród odbiorców. Naszym atutem jest szeroki asortyment produktów, atrakcyjna cena oraz błyskawiczna dostawa do klienta.
 


  WPROWADZILIŚMY DO OFERTY NOWE PRODUKTY:
W najnowszym numerze magazynu PC Format 1/2013 ukazał się test naszych past termoprzewodzących w sprayu:
Termospray GOLD, Termospray SILVER, Termospray HP.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który znajduje się na str.8 
PC Format 1/2013. 

 

Biuro jest wizytówką każdej firmy. Pierwsze wrażenie jakie wywieramy na naszym kliencie często decyduje o przyszłej współpracy. Równie ważne jest utrzymanie porządku za względu na naszych pracowników. Czystość otoczenia poprawia znacznie koncentrację, tym samym wpływa pozytywnie na efektywność i skuteczność pracy. Produkowane przez nas środki czystości pozwalają zachować wszelkie urządzenia biurowe: komputery, kopiarki, skanery w należytej czystości tym samym wydłużając czas ich przydatności.
więcej...
Produkty marki AG TermoPasty zostały stworzone z myślą o użytkownikach branży: elektrycznej, elektronicznej, mechanicznej oraz przemysłowej. Zadowolą zarówno wymagających konsumentów jak i hobbystów. Szeroka gama produktów, w tym: areozole i płyny techniczne, topniki, pasty oraz smary sprawdzą się jako środki do czyszczenia, konserwacji, pielęgnacji i naprawy różnego rodzaju sprzętów, maszyn, aparatów i urządzeń technicznych. Ze swojej strony możemy zapewnić Państwa, iż tworzone w naszym zakładzie preparaty wykonane są z surowców i materiałów najlepszego gatunku, dzięki czemu naszym klientom dostarczony jest towar najwyższej jakości.
więcej...
Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam w 2012 roku poszerzyć asortyment o produkty idealnie nadające się do stosowania w technice spawalniczej. Naszą ofertę otwierają preparaty oraz środki pomocnicze idealne do zastosowania w tej branży. Aby wyjść naprzeciwko najbardziej wymagającym klientom uruchomiliśmy laboratorium, które opracowuje kolejne receptury. Pozwoli nam to w szybkim czasie uzupełnić ofertę, tak abyśmy mogi kompleksowo zaopatrzyć każdego konsumenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Proponowane przez nas środki to produkty najwyższej jakości, w bardzo konkurencyjnych cenach.
więcej...

AG Termopasty
Grzegorz Gąsowski

ul. Kolejowa 33 E
18-218 Sokoły

telefon:
86 274 13 42

fax:
86 274 13 50

e-mail:
biuro@termopasty.pl